Hakkımızda

Hakkımızda

İnsanların eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren, yaşam kalitelerini ve eğitim düzeylerini sürekli geliştiren bu kurum, yenilikçi ve sorumluluk sahibi vizyoner ruhuyla İstanbul Beylikdüzü’nde 2020 yılında Metin AKYAZI tarafından kurulmuştur.

Özel dersler ve az kişilik sınıflarda online ders programlaması yaparak her öğrencisine özel ilgi göstermeyi hedefleyen kurum, kısa sürede başarıyı yakalayıp ve hedeflerini arttırarak büyüyecektir.

Eğitimde kaliteden ödün vermeden, uzman öğretmen kadrosu ile akademik bilginin yanı sıra danışman öğretmen desteği veren kurum öğrencilerin en önemli süreçleri olan tercih dönemlerinde de online olarak rehberlik sağlamaktadır.

Vizyon

Milli Eğitim Temel Kanununda öngörülen genel amaçlar ile Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; öğrencilerin kendilerine özgü ihtiyaç ve özelliklerini dikkate alarak onları akademik ve sosyal yönden , ulusal ve uluslararası toplumların değerli bireyleri olmaya hazırlamak ve  ulusal ve uluslararası online etüt merkezi olmaktır.

Misyon

Tutkuyla ve kararlı bir şekilde çok çalışarak,araştırarak,en son teknolojiyi kullanarak, kaliteyi ön planda tutarak ve gençleri sevgiyle kucaklayarak onların hizmetinde olmak. Böylece gençlerimizin; Ülkemizde ve dünyada istedikleri lise ve üniversiteye yerleşerek, özgüvenleri yüksek, başarılı, ülkesi ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamak.

 

 

 

28

32